Telemecanique Sensors , XCKN2121P20 , Nihayet Şalteri Xckn Plastik (XCKN2121P20)
İndirim Oranı : %51 İndirim
Stok Miktarı : 80
Barkod : 3389110214291
Teknik Özellikler
Ana
Ürün serisi Telemecanique Limit switches XC Standard
seri adı Standart biçim
Ürün ya da bileşen tipi Limit anahtarı
Ürün grubu XCKN
sensör tasarımı Kompakt biçimli E
gövde tipi Sabit
başlık tipi Pim başlığı
malzeme Plastik
gövde malzemesi Plastik
başlık malzemesi Plastik
Sabitleme Modu Gövdeyle
çalışma başlığının hareketi Lineer
operatörün tipi Yaylı dönüş makara manivelası pimi thermoplastik
yaklaşım tipi Yanal yaklaşım, 1 yön
kablo girişi M20 x 1,5 kablo rakoru için 1 giriş tapped, kablo dis çapi: 7…13 mm
kutupların sayısı 2
kontak tipi ve düzenleme 1 NK + 1 NA
kontak işlemi Ani hareketli
Tamamlayıcı
anahtar çalıştırma 30° kam aracılığıyla
elektrikli bağlantı Vida kelepçesi terminalleri, kelepçeleme kapasitesi: 1 x 0,34...2 x 1,5 mm²
kontak yalıtım biçimi Zb
pozitif açıklık Ile
pozitif açıklık minimum gücü 10 N
minimum açma gücü 6 N
maksimum çalıştırma hızı 1 m/s
kontak kodu gösterimi A300, AC-15 (Ue = 240 V), Ie = 3 A 10 A 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek A
R300, DC-13 (Ue = 250 V), Ie = 0,1 A 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek A
[Ui] nominal yalıtım voltajı 300 V 'e uygunUL 508
500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı 6 kV 'e uygunIEC 60664
6 kV 'e uygunIEC 60947-1
kisa devre korumasi 10 A kartuş sigorta, tip gG
elektrik dayanıklılığı 5000000 cycles, DC-13, 120 V, 4 W, çalisma hizi <60 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
5000000 cycles, DC-13, 24 V, 10 W, çalisma hizi <60 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
5000000 cycles, DC-13, 48 V, 7 W, çalisma hizi <60 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
Mekanik dayanıklılık 10000000 cycles
Genişlik 30 mm
Yükseklik 94 mm
Derinlik 30 mm
Ürün ağırlığı 0,145 kg
terminallerin açıklaması ISO n°1 (13-14)NO
(21-22)NC
Ortam
darbe dayanımı 45 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27
titreşim direnci 25 gn (f= 10…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
IP koruma derecesi IP65 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesi IK04 'e uygunEN 50102
aşırı gerilim kategorisi Class II 'e uygunIEC 61140
Class II 'e uygunNF C 20-030
Nominal çalışma ortam sıcaklığı -25…70 °C
Depolama ortam koşulları -40…70 °C
koruyucu bakım TC
Ürün sertifikaları UL
CSA
CCC
Standartlar EN 60204-1
CSA C22.2 No 14
EN 60947-5-1
IEC 60947-5-1
IEC 60204-1
UL 508
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1 PCE
Paketteki birim sayısı 1
Paket ağırlığı (Lbs) 71,0 g
Paket 1 Yükseklik 11 cm
Paket 1 genişliği 12,8 cm
Paket 1 Uzunluk 17 cm
Birim paket türü 2 BB1
Paketteki birim sayısı 2 20
Paket 2 Ağırlığı 1,42 kg
Paket 2 Yükseklik 11 cm
Paket 2 genişliği 12,8 cm
Paket 2 Uzunluk 17 cm
Birim paket türü 3 S02
Paketteki birim sayısı 3 80
Paket 3 Ağırlığı 6,135 kg